DANIELOS-YT- Napisano 28 Lutego 2021 Napisano 28 Lutego 2021 (edytowane) witam mam problem z rage jak gram na serwerz to mi za wiesza się i nie mogę nic zrobić i też tekstury uciekają Edytowane 28 Lutego 2021 przez DANIELOS-YT-
sheerio Napisano 28 Lutego 2021 Napisano 28 Lutego 2021 Jak to jest z Twoim sprzętem, zużyciem zasobów? Być może komputer nie radzi sobie po prostu z grą? RAGE zużywa o wiele więcej zasobów niż czyste GTA V.
Rekomendowane odpowiedzi