Skocz do zawartości

Problem z Rage MP


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witam mam problem z rage jak gram na serwerz to mi za wiesza się i nie mogę nic zrobić i też tekstury uciekają 

Edytowane przez DANIELOS-YT-
  • DANIELOS-YT- zmienił tytuł na Problem z Rage MP
Napisano

Jak to jest z Twoim sprzętem, zużyciem zasobów?
Być może komputer nie radzi sobie po prostu z grą?
RAGE zużywa o wiele więcej zasobów niż czyste GTA V.

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...