rxwny Napisano 27 Lutego 2021 Napisano 27 Lutego 2021 Witam, mam problem z launcherem RageMP, a mianowicie gdy wchodzę w Rage wszystko działa, wbijam na serwer przez chwile ładuje się normalnie a potem zamiast ładować się na serwer zaczyna ładować się ekran taki jak z singla. Czy wie ktoś może jak to naprawić?
sheerio Napisano 28 Lutego 2021 Napisano 28 Lutego 2021 Spróbuj odpalić najpierw czyste GTA V. Później dopiero spróbuj połączyć się z serwerem przez RAGE.
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi