Skocz do zawartości

Problem z RageMP


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam, mam problem z launcherem RageMP, a mianowicie gdy wchodzę w Rage wszystko działa, wbijam na serwer przez chwile ładuje się normalnie a potem zamiast ładować się na serwer zaczyna ładować się ekran taki jak z singla. Czy wie ktoś może jak to naprawić? 

ekran.png

Napisano

Spróbuj odpalić najpierw czyste GTA V.
Później dopiero spróbuj połączyć się z serwerem przez RAGE.

  • 1 rok później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...