Skocz do zawartości

GoodRau ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick:  GoodRau

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Oszustwo

Krótki opis sytuacji: Tak jak dwie apelacje temu pisałem kare dostałem, a raczej mój brat dostał podczas licytacji na serwerze ubiegłego już roku za wylicytowanie jakiegoś tam auta za grube pieniądze. Gdy sam usiadłem do gry to wtedy zabrałeś mnie do siebie i mówiłeś, że mam auto kupione za 300k ja w szoku mowie, że nie i cyk ban. Potem dostałem ub po jakimś czasie i miałem do odrobienia karę i jak pisałem w 2 apelacji nie dałem rady jej odrobić ze względu na sytuację ze zmianą zamieszkania i niestety dostałem bana, za nie wywiązanie sie z kary nałożonej. Pisałem potem 3 apelacje ale niestety została już na starcie odrzucona. Dlatego też piszę kolejną tj. 4 apelację i proszę o jej rozpatrzenie minęło niespełna pół roku od tego bo to bodajże zaczęło się w Lipcu 2020. 

Dowody:  Pozostałe apelację z archiwum

Coś od siebie: Od siebie chciałbym dodać dwie rzeczy. 
1. Gdybym nie chciał tu grać i olał temat to nie pisałbym co X miesięcy apelacji.

2. Myślę, że minęło już sporo czasu i można spróbować podejść do tego już na chłodno i spróbować się porozumieć. 

Pozdrawiam GoodRau

  • Haha 2
  • 1 miesiąc temu...
Napisano

Jako, że nie masz dużej ilości kar na swoim koncie mogę dać Ci drugą szansę, ale kara będzie podwojona czyli:

-status OSZUST na 2 miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
-blokada handlu na 2 miesiące
-prace społeczne***: 80k na FLber do wykonania w 2 miesiące 

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

Napisano

Akceptuje warunki 

Ps. dzięki, że w końcu doszliśmy do porozumienia Pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...