OskarekBetter Napisano 22 Lutego 2021 Napisano 22 Lutego 2021 Nick: @OskarekBetter Nick osoby nakładającej kare: @WirluS Powód nałożenia kary: Liczne kary brak poprawy w zachowaniu Krótki opis sytuacji: bylem typem gracza "odwalacza", dostawalem kary Dowody: - Coś od siebie: A wiec tak, od calej sytulacji minelo prawie 2 tygodnie, siedzialem i myslalem nad moim zachowaniem i wiem ze nie bylo najlepsze, mysle ze zrozumialem swoje bledy. Wiem ze robilem glupie rzeczy, nie widzialem w sobie nic zlego lecz dostalem nauczke i zrozumialem swoje bledy, bardzo chcialbym wrocic na serwer. Jeszcze raz bardzo przepraszam za swoje bledy, obiecuje ze nigdy sie to juz nie powtorzy. 1 2 25 54
miniu Napisano 11 Kwietnia 2021 Napisano 11 Kwietnia 2021 Ze względu na historie kar apelacje odrzucam. 2
Rekomendowane odpowiedzi