Skocz do zawartości

Problem z rageMP


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam mam problem z ragemp gdy włączam rage i staram się wejść na serwer to po chwili luncher się zamyka i gra się nie włącza , miał ktoś taki sam problem i go rozwiązał ? :)  

Napisano

Czasem pomaga po prostu uruchomienie gry dwu/trzykrotnie.
Ewentualnie spróbować uruchomić pierw czyste GTA V.
Wyłącz wszelkie nakładki (Discord/Overwolf itd.).
Jeśli dalej będziesz miał ten problem to zrób spójność plików, przeinstaluj na nowo RAGE.
Nieaktualna wersja systemu czy sterowników, brak odpowiednich bibliotek również mogą stanowić problem.

Napisano
W dniu 20.02.2021 o 15:07, KDrewiusz. napisał:

Witam mam problem z ragemp gdy włączam rage i staram się wejść na serwer to po chwili luncher się zamyka i gra się nie włącza , miał ktoś taki sam problem i go rozwiązał ? :)  

też mam od dziś taki sam problem. Gra się włacza jest czarny ekran czekam na napisy i się wszystko wyłacza 😕 dziś wbiłem dopiero po pół godziny 😕 odinstalowałem rage'a i zainstalowałem ponownie pomogło restart steam'a nie pomogło. Kompa wszystkie sterowniki zaktualizowane wszystko jest ok. Lecz nie mogę wbić odrazu do gry na serwer

 

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...