Skocz do zawartości

ElChapo ukarany przez PJOTER2003


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick osoby nakładającej kare :PJOTER2003

Powód nałożenia kary: Toksyczność 

Krótki opis sytuacji:  Witam , za krzyczenie  "stop 60 i pomowienią " dostałem muta na trzy dni , powód wulgaryzm. Dwadziescia moze trzydziesci osób darło za przeproszeniem ryja , a tylko ja dostaje muta na trzy dni  za wulgaryzmy , których nawet nie uzyłem. Jeden moderator , słyszły równoczesnie trzydziesci osób , a wyłapuje tylko moje słowa , równoczesnie przypisując mi wszystkie wulgaryzmy rzucone przez pozostałych graczy podczas owej zamieszki.

Dowody: Brak

Coś od siebie: Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.

  • Haha 1
  • Jestem za 5
Napisano

@ElChapo

Na serwerze reagujemy na każdy, nawet najmniejszy przejaw toksyczności. Każdy jest karany tak samo, długość kary nie ustala moderator/suport.

Możesz sobie zobaczyć taryfikator który jest pod F3.

Apelacje odrzucam i zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...