ElChapo Napisano 13 Lutego 2021 Napisano 13 Lutego 2021 Nick osoby nakładającej kare :PJOTER2003 Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Witam , za krzyczenie "stop 60 i pomowienią " dostałem muta na trzy dni , powód wulgaryzm. Dwadziescia moze trzydziesci osób darło za przeproszeniem ryja , a tylko ja dostaje muta na trzy dni za wulgaryzmy , których nawet nie uzyłem. Jeden moderator , słyszły równoczesnie trzydziesci osób , a wyłapuje tylko moje słowa , równoczesnie przypisując mi wszystkie wulgaryzmy rzucone przez pozostałych graczy podczas owej zamieszki. Dowody: Brak Coś od siebie: Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy. 1 5
_WirluS_ Napisano 13 Lutego 2021 Napisano 13 Lutego 2021 @ElChapo Na serwerze reagujemy na każdy, nawet najmniejszy przejaw toksyczności. Każdy jest karany tak samo, długość kary nie ustala moderator/suport. Możesz sobie zobaczyć taryfikator który jest pod F3. Apelacje odrzucam i zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi