Skocz do zawartości

Problem z wejściem na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam, Mam taki problem, że jak tworzę postać to nie mogę nic klikać ale opcje gry i mapa normalnie działają.

Napisano

A próbowałeś wyłączyć gre i znowu uruchomić?

Napisano

Zrobiłem to już z 20 razy i problem też jest w tym, że raz się wyświetla okienko z tworzeniem postaci a raz go nie ma. Próbowałem też odinstalować GTM i nic nie dało.

Napisano

Masz pobrane i zainstalowane wszystkie programy z tego posta? https://fivelife.pl/Thread-Jak-zagra%C4%87-Instalacja-GT-MP-krok-po-kroku

Napisano

Jakis konkretny błąd pojawia się przy próbie wejścia?

Napisano

Żaden błąd mi nie wyskakuje, po prostu kreator postaci nie reaguje jak klikam na niego.

Napisano

Pokaż zrzut ekranu z ustawień myszy w GTA V.

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...