RepcakTV Napisano 26 Czerwca 2018 Napisano 26 Czerwca 2018 Witam, Mam taki problem, że jak tworzę postać to nie mogę nic klikać ale opcje gry i mapa normalnie działają.
RepcakTV Napisano 26 Czerwca 2018 Autor Napisano 26 Czerwca 2018 Zrobiłem to już z 20 razy i problem też jest w tym, że raz się wyświetla okienko z tworzeniem postaci a raz go nie ma. Próbowałem też odinstalować GTM i nic nie dało.
VeltY. Napisano 26 Czerwca 2018 Napisano 26 Czerwca 2018 Masz pobrane i zainstalowane wszystkie programy z tego posta? https://fivelife.pl/Thread-Jak-zagra%C4%87-Instalacja-GT-MP-krok-po-kroku
Chemik Napisano 27 Czerwca 2018 Napisano 27 Czerwca 2018 Jakis konkretny błąd pojawia się przy próbie wejścia?
RepcakTV Napisano 27 Czerwca 2018 Autor Napisano 27 Czerwca 2018 Żaden błąd mi nie wyskakuje, po prostu kreator postaci nie reaguje jak klikam na niego.
nick halff Napisano 28 Czerwca 2018 Napisano 28 Czerwca 2018 Pokaż zrzut ekranu z ustawień myszy w GTA V.
Rekomendowane odpowiedzi