CANCEL Napisano 9 Lutego 2021 Napisano 9 Lutego 2021 Data i godzina zdarzenia: 21:00 09.02.2021 Nick oskarżającego: CANCEL Nick oskarżonego: @MiLeRs Powód napisania skargi: Oszutwo, Obraza, Nękanie. Tak jak widać gracz zdecydował się na 605k za samochód po czym gdy byłem w drodze do tunera napisał do mnie udając wiadomo kogo że 580k weźmie i nie dałby 605k nawet gdybym mu wysłał cenę demontu Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1 37 1 1
CANCEL Napisano 9 Lutego 2021 Autor Napisano 9 Lutego 2021 Ej bez kitu też mogę napisać do kolegów czy dadzą reakcję +1? 1 1 2
MiLeRs Napisano 10 Lutego 2021 Napisano 10 Lutego 2021 (edytowane) Tak bo specjalnie pisalem do osób spoza mojej organizacji, aby ci dali reakcje pod skargą :D. Edytowane 10 Lutego 2021 przez MiLeRs
marzyciel Napisano 11 Lutego 2021 Napisano 11 Lutego 2021 @MiLeRs ja bym na twoim miejscu napisał skargę na @CANCEL. Ze screenów wynika że coś "kręcił" bo nie chiał pokazać ssów z demontu. Potem coś zmyślał że powinieneś mu płacić 1k za to że tyle czasu wam zeszło na negocjacje. Na koniec jeszcze groził że "polecisz jak Proklin sprawdzi". 2 1
CANCEL Napisano 13 Lutego 2021 Autor Napisano 13 Lutego 2021 W dniu 11.02.2021 o 01:44, marzyciel napisał: @MiLeRs ja bym na twoim miejscu napisał skargę na @CANCEL. Ze screenów wynika że coś "kręcił" bo nie chiał pokazać ssów z demontu. Potem coś zmyślał że powinieneś mu płacić 1k za to że tyle czasu wam zeszło na negocjacje. Na koniec jeszcze groził że "polecisz jak Proklin sprawdzi". niech pisze nie mam nic do ukrycia
Developer/owner slawur Napisano 15 Kwietnia 2021 Developer/owner Napisano 15 Kwietnia 2021 Nie widzę tu jasnego przewinienia z żadnej ze stron. Upominam @CANCEL i @MiLeRs na przyszłość o bardziej precyzyjne rozmowy i negocjacje na temat zakupu i sprzedaży, żeby nie powielać takich sytuacji w przyszłości. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi