Skocz do zawartości

Skarga na gracza Milers


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 21:00 09.02.2021

Nick oskarżającego: CANCEL

Nick oskarżonego: @MiLeRs

Powód napisania skargi: Oszutwo, Obraza, Nękanie.    Tak jak widać gracz zdecydował się na 605k za samochód po czym gdy byłem w drodze do tunera napisał do mnie udając wiadomo kogo że 580k weźmie i nie dałby 605k nawet gdybym mu wysłał cenę demontu

Dowody w postaci logów lub screenshotów: Screenshot_2021-02-09-21-24-20-67_e3737d1510860c784f8b78d6e7c307e8.jpgScreenshot_2021-02-09-21-24-37-17_e3737d1510860c784f8b78d6e7c307e8.jpgScreenshot_2021-02-09-21-24-43-28_e3737d1510860c784f8b78d6e7c307e8.jpgScreenshot_2021-02-09-21-24-49-15_e3737d1510860c784f8b78d6e7c307e8.jpgScreenshot_2021-02-09-21-25-20-93_e3737d1510860c784f8b78d6e7c307e8.jpgScreenshot_2021-02-09-21-25-07-38_e3737d1510860c784f8b78d6e7c307e8.jpgScreenshot_2021-02-09-21-25-16-03_e3737d1510860c784f8b78d6e7c307e8.jpgScreenshot_2021-02-09-21-25-20-93_e3737d1510860c784f8b78d6e7c307e8.jpgScreenshot_2021-02-09-21-33-15-88_e3737d1510860c784f8b78d6e7c307e8.jpg

  • Like 1
  • Haha 37
  • Confused 1
  • Sad 1
Napisano

Ej bez kitu też mogę napisać do kolegów czy dadzą reakcję +1?

 

  • Like 1
  • Sad 1
  • Jestem przeciw 2
Napisano (edytowane)

Tak bo specjalnie pisalem do osób spoza mojej organizacji, aby ci dali reakcje pod skargą :D.

Edytowane przez MiLeRs
Napisano

@MiLeRs ja bym na twoim miejscu napisał skargę na @CANCEL. Ze screenów wynika że coś "kręcił" bo nie chiał pokazać ssów z demontu. Potem coś zmyślał że powinieneś mu płacić 1k za to że tyle czasu wam zeszło na negocjacje. Na koniec jeszcze groził że "polecisz jak Proklin sprawdzi". :)

  • Haha 2
  • Jestem za 1
Napisano
W dniu 11.02.2021 o 01:44, marzyciel napisał:

@MiLeRs ja bym na twoim miejscu napisał skargę na @CANCEL. Ze screenów wynika że coś "kręcił" bo nie chiał pokazać ssów z demontu. Potem coś zmyślał że powinieneś mu płacić 1k za to że tyle czasu wam zeszło na negocjacje. Na koniec jeszcze groził że "polecisz jak Proklin sprawdzi". :)

niech pisze nie mam nic do ukrycia ;)

  • 2 miesiące temu...
  • Developer/owner
Napisano

Nie widzę tu jasnego przewinienia z żadnej ze stron. Upominam @CANCEL i @MiLeRs na przyszłość o bardziej precyzyjne rozmowy i negocjacje na temat zakupu i sprzedaży, żeby nie powielać takich sytuacji w przyszłości.

Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...