MichalJumper Napisano 4 Lutego 2021 Napisano 4 Lutego 2021 Nick: MichalJumper Nick osoby nakładającej kare:Wars Powód nałożenia kary: VDM Krótki opis sytuacji: Był już późny wieczór na Mirku było dużo ludzi, pojechałem i zrobiłem VDM Dowody: chyba nie potrzebne Coś od siebie: Przepraszam za to, coś mi odwaliło, wiem, że to nie mój pierwszy raz, ale jak zacząłem na nowo w tym roku grać na serwerze i dołączyłem do fajnej organizacji to głównie zarabiam, a to co zrobiłem wtedy na Mirku mogę obiecać, że było to jednorazowe bo odczekałem jak na ten moment 1/3 kary i to prawo jazdy B jest mi jednak potrzebne załóżmy żeby nawet zrobić sporowadzanie albo wbić expa na sadowniku. Jeszcze raz przepraszam i prosiłbym o zdjęcie tej kary bo jak wspomniałem jest mi to prawko jednak potrzebne. 3
MichalJumper Napisano 11 Lutego 2021 Autor Napisano 11 Lutego 2021 Kara minęła, dziękuje za odpowiedź.
Rekomendowane odpowiedzi