patrykkk161 Napisano 4 Lutego 2021 Napisano 4 Lutego 2021 (edytowane) Nick: patrykkk161 Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Krótki opis sytuacji: No to od początku, owy Pan, któremu rzekomo się włamałem na początku poprosił mnie o to abym założył mu konto na gmail i połączył jego konto z fivelife z forum oraz tym mailem, sądząc po tym, że podał mi passy do swojego konta to on pierwszy złamał regulamin ( 4. Zabronione jest udostępnianie swojego konta innym osobom. ) i teraz twierdzi, że ja się włamałem gdyż tylko wszedłem i połączyłem mu konto z forum, żeby mógł z niego swobodnie korzystać. Po kilku dniach wbiłem na jego konto tylko na chwilę, nic nie zrobiłem i od razu wyszedłem. Zmieniłem hasło do owego maila bo myślałem, że on już zmienił na swojego maila gdyż to ja byłem pierwotnym właścicielem maila na którym założyłem mu dostęp do forum, ale potem od razu miałem, że tak to ujmę "wywalone". Dowody: https://imgur.com/a/oQ8kc9v | https://imgur.com/a/pUkONTv Coś od siebie: Hej, napisałem krótki wierszyk o Waszym, Naszym (graczy) serwerze, może nie jest jakiś dobry ani nawet przeciętny xD ale się starałem. Bardzo bym chciał wrócić gdyż po prostu poświęciłem miesiąc swojego życia na gre na serwerze, grindowaniu pieniędzy i poziomu. Gdy nadchodzi nowy rok, na nowym serwerze robię krok. Chwytam za mą wędkę i lecę na tą pogawędkę. Odkąd tylko jestem na jeziorze ryby łowię jak we zbiorze. Masakra jest na tym jeziorze tyle samochodów jest na owym zbiorze. Napełniam swe bagaże i sprzedaje se gabloty. Wracam se na sea bo ja lubię Five-sea. I wbijam se do miasta by komis zrobić na maksa. Zabrać komuś autko i zrobić sobie multum bogactwa. Gdy już mam swą gablotę robię ognistozłote owoce. I gdy proszę Was o przebaczenie, czekam na Wasze wybaczenie ❤️ Edytowane 7 Lutego 2021 przez patrykkk161 6 1
Developer/owner slawur Napisano 15 Lutego 2021 Developer/owner Napisano 15 Lutego 2021 Proszę o oznaczenie drugiego gracza i o jego komentarz do sytuacji. 1
DzordzioUlani Napisano 16 Lutego 2021 Napisano 16 Lutego 2021 w kwestii wyjaśnień proszę o wiadomość na dc: PussyHunter#8029
patrykkk161 Napisano 5 Marca 2021 Autor Napisano 5 Marca 2021 (edytowane) . Edytowane 20 Kwietnia 2021 przez patrykkk161
patrykkk161 Napisano 29 Kwietnia 2021 Autor Napisano 29 Kwietnia 2021 Coś wiadomo w tej sprawie, bo fajnie się czeka.
Developer/owner proklin Napisano 4 Lipca 2021 Developer/owner Napisano 4 Lipca 2021 To, że ktoś pierwszy złamał regulamin nie oznacza, że kolejna wina nie ma miejsca. Nie otrzymaliśmy informacji, o które prosił slawur. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi