Zielony Napisano 12 Czerwca 2018 Napisano 12 Czerwca 2018 Witam posiadam taki problem że jak odpalam gta v to mam taki problem który jest przedstawiony na tym ss: SS:https://imgur.com/a/gKTcSWt
DragonuS Napisano 12 Czerwca 2018 Napisano 12 Czerwca 2018 Witaj, ogólnie z tego co mi wiadomo to dziś rockstar robi konserwację swoich serwerów i może to poprzez ten proces masz niestety problemy, ogólnie nie wiem czy to wina tel iż nie mogę na twoim ss rozszyfrować kodu/błędu z launchera Social club, zbyt spikselowany jest ten ss. Czy chodziło ci gtmp przed dzisiejszym dniem normalnie?
Rekomendowane odpowiedzi