Skocz do zawartości

Skarga na Hiroszekk i maciek.bot


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 29-30.01.21r godziny różne widać na nagraniach i screenach

Nick oskarżającego: CANCEL

Nick oskarżonego: Hiroszekk, maciek.bot

Powód napisania skargi: utrudnianie gry, złe zachowanie w stosunku do innych graczy, wszystkich świadków zachęcam do wypowiedzenia się swoją opiniom oraz wysyłanie wszelkich filmów oraz zdjęć

Dowody w postaci logów lub screenshotów:   Screenshot_2021-01-30-18-28-39-53.jpg RG_Multilayr_30.01.2021_17_35_53.png    PATRZEĆ NA CZAT /G

 

Napisano
36 minut temu, Hiroszekk napisał:

Jak najbardziej, proszę o ukaranie jeżeli złamałem jakieś punkty regulaminu.

obejrzyj filmy i screeny zobacz wtedy się wypowiedz

 

Napisano
16 minut temu, macieeek.bot napisał:

Proszę o przytoczenie mi podpunkty regulaminu, które złamałem.

ty tak samo filmy i screeny pooglądaj

 

  • Developer/owner
Napisano

Gracz @Hiroszekk został ukarany za Toksyczność, utrudnianie rozgrywki, kłótnie.

Dodatkowo nakładam bana na 7 dni za całokształt i podejście do rozgrywki mające na celu wyłącznie utrudnianie gry innym i zgrywanie cwaniaka.

Na materiałach nie doszukałem się win @macieeek.bot

Zamykam

  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...