Konradproo. Napisano 25 Stycznia 2021 Napisano 25 Stycznia 2021 (edytowane) Nick: Konradproo Nick osoby nakładającej kare: Nyko Powód nałożenia kary: Wyzywanie administracji Krótki opis sytuacji: Trochę się zdenenerwowałem na niego i w reporcie napisałem tak: "Mam pytanie, czemu dodajecie takich kidow jak Sryko do administracji?" po czym dostałem bana, z nerwów przekręciłem jego nick. Dowody: - Coś od siebie: Bardzo przepraszam cię Nyko za moje zachowanie oraz całą administracje serwera, mam nadzieję że dacie mi jeszcze szanse na powrócenie na serwer. Edytowane 28 Stycznia 2021 przez Konradproo. Nieprawidłowy wzór 1
Developer/owner proklin Napisano 29 Stycznia 2021 Developer/owner Napisano 29 Stycznia 2021 @Konradproo. kara jest jak najbardziej słuszna, a w prywatnych wiadomościach wyraźnie pokazałeś, że nie widzisz w tym nic złego. W takiej sytuacji wniosek jest tylko jeden: Apelacja zostaje odrzucona. 1
Rekomendowane odpowiedzi