ZeF.X Napisano 21 Stycznia 2021 Napisano 21 Stycznia 2021 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 21.01.2021 ~ 8:40 Nick oskarżającego: ZeF.X Nick oskarżonego: Oliwierix Powód napisania skargi: Robienie bączków na środku drogi - staranowanie mnie. Powód może i błahy, lecz jeżdżenie co chwilę do mechanika nie jest przyjemne. Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/8SkOLtZ Edytowane 21 Stycznia 2021 przez ZeF.X 5
Developer/owner proklin Napisano 31 Stycznia 2021 Developer/owner Napisano 31 Stycznia 2021 @ZeF.X od takich spraw jest raczej raport, a nie pełna skarga. Dodatkowo na filmie sam jechałeś przez pewien czas pod prąd, więc można wnioskować, że idealnym kierowcą nie jesteś? Widać też tylko "brawo" i brak jakiejkolwiek próby chociaż zachęcenia do rozwiązania tego polubownie. Skargę odrzucam z powodu wyżej wymienionych uwag i niskiej szkodliwości czynu. 1
Rekomendowane odpowiedzi