Skocz do zawartości

Skarga na Oliwierix


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 21.01.2021 ~ 8:40

Nick oskarżającego: ZeF.X

Nick oskarżonego: Oliwierix

Powód napisania skargi: Robienie bączków na środku drogi - staranowanie mnie. Powód może i błahy, lecz jeżdżenie co chwilę do mechanika nie jest przyjemne.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/8SkOLtZ

Edytowane przez ZeF.X
  • Haha 5
  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@ZeF.X od takich spraw jest raczej raport, a nie pełna skarga. Dodatkowo na filmie sam jechałeś przez pewien czas pod prąd, więc można wnioskować, że idealnym kierowcą nie jesteś?

Widać też tylko "brawo" i brak jakiejkolwiek próby chociaż zachęcenia do rozwiązania tego polubownie.

Skargę odrzucam z powodu wyżej wymienionych uwag i niskiej szkodliwości czynu.

  • Like 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...