MiroKonserwator Napisano 20 Stycznia 2021 Napisano 20 Stycznia 2021 Nick: MiroKonserwator Nick osoby nakładającej kare: - Powód nałożenia kary: nie znam powodu Krótki opis sytuacji: Podczas grania dostałem tzw crasha gry zrobiłem reconnect i okazało sie że mam bana. Dowody: - Coś od siebie: Chciałbym to wyjaśnić bo nie wiem dlaczego zostałem ukarany. 3
Rekomendowane odpowiedzi