chomik3109 Napisano 6 Kwietnia 2018 Napisano 6 Kwietnia 2018 Witam, chwile temu po raz pierwszy włączyłem gt-mp i od razu wszedłem five life i tu problem bo mam dobrego PCta a fps skaczą od 20-90 przy czym nawet przy "niby 70+" gra zacina się koszmarnie.
niqu Napisano 6 Kwietnia 2018 Napisano 6 Kwietnia 2018 Wina stoi po stronie gtamp, czekamy na update który ma poprawić dropy fps, na tą chwilę każdy gracz ma z tym problem.
Bartix Napisano 6 Kwietnia 2018 Napisano 6 Kwietnia 2018 Niezależnie od tego czy masz 30, 60 czy 1000 fps jak są wahania to będzie uczucie że gra klatkuje. Dla tego ludzie często ustawiają limit na 30/60 fps w grze, bo lepiej żeby gra działała w tych stabilnych 30 fps bez dropów, aniżeli skakała np: 45-90. Anyway, sam klient GT-MP ma kiepską optymalizacje, patch naprawiajacy ten problem ma wyjść, ale nikt nie wie czy to stanie się jutro czy też za rok.
chomik3109 Napisano 7 Kwietnia 2018 Autor Napisano 7 Kwietnia 2018 Niezależnie od tego czy masz 30, 60 czy 1000 fps jak są wahania to będzie uczucie że gra klatkuje. Dla tego ludzie często ustawiają limit na 30/60 fps w grze, bo lepiej żeby gra działała w tych stabilnych 30 fps bez dropów, aniżeli skakała np: 45-90. Anyway, sam klient GT-MP ma kiepską optymalizacje, patch naprawiajacy ten problem ma wyjść, ale nikt nie wie czy to stanie się jutro czy też za rok. w gt-mp ani już na serverze nie widzę żadnej opcji limitu fps
miniu Napisano 7 Kwietnia 2018 Napisano 7 Kwietnia 2018 Limit fps możesz ustawić w ustawieniach graficznych. Kiedy będziesz w menu GTMP to wciśnij "P", po tym w ustawieniach szukasz opcji "synchronizacja pionowa", ma 3 opcje: Wył - brak limitu, Wł - limit na 60, Pól - limit na 30.
Rekomendowane odpowiedzi