drewno Napisano 12 Stycznia 2021 Napisano 12 Stycznia 2021 (edytowane) Nick: drewno Nick osoby nakładającej kare: _WirluS_ Powód nałożenia kary: Vdm Krótki opis sytuacji: jakieś osoby mnie i mojego znajomego wyzywali itp po czym chcialem z nim odjechac i jeden z nich centralnie wbiegł mi pod auto Dowody: moja szczerość ❤️ Coś od siebie: zawsze byłem porzadnym obywatelem serwera, a na pewno nie potrącałem nikogo. Moge dodać jeszcze że kara na tak długo bez prawa jazdy jest dosyć za surowa za takie coś ponieważ granie bez prawa jazdy jest wręcz niemożliwe na tym serwerze ponieważ w każdej pracy prawie prawo jazdy jest potrzebne oraz bez niego ciezko sie po mapie przemieszczac Edytowane 12 Stycznia 2021 przez drewno
Developer/owner proklin Napisano 31 Stycznia 2021 Developer/owner Napisano 31 Stycznia 2021 Apelacja zostaje odrzucona z powodu braku dowodów, dodatkowo termin kary minął.
Rekomendowane odpowiedzi