Skocz do zawartości

Problem z GT:MP


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam,bo mam taki problem gdy odpalam GT:MP to przez 1m mam czarny ekran a potem mi sie zawiesza.

Napisano

Spróbuj reinstall, ewentualnie jeśli masz Geforce Experience to wyłącz. Reszte muszą ci pomóc inni :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...