DARU Napisano 10 Stycznia 2021 Napisano 10 Stycznia 2021 Witam mam problem bo gdy odpalam RageMp łączę się z serwerem i włącza się Epicgames potem Rockstar games się ładuję i po chwili wyłącza się
BlackTen Napisano 12 Stycznia 2021 Napisano 12 Stycznia 2021 (edytowane) @DARU Najpierw uruchom EpicGames'a i Rockstara, a następnie dopiero odpal RAGE'a. Powinno pomóc. Edytowane 12 Stycznia 2021 przez BlackTen
Rekomendowane odpowiedzi