Czekolada37. Napisano 18 Marca 2018 Napisano 18 Marca 2018 Witam. Tak jak jest napisane w temacie mam problem z wejściem na serwery GTA V. Gdy odpalam GT-MP, wybieram serwer następnie pojawia się czarne kółeczko ładowania w prawym dolnym rogu, które się kręci w nieskończoność, bądz po 2 minutach wywala mi całe GTA. Czy miał ktoś już taki problem, bądż umie go jakoś rozwiązać?
Developer/owner proklin Napisano 18 Marca 2018 Developer/owner Napisano 18 Marca 2018 Jeden z graczy miał taki problem i pomogła reinstalacja GT-MP
Chemik Napisano 18 Marca 2018 Napisano 18 Marca 2018 Jeżeli to co wyżej nie zadziała, to polecam instalację GT-MP na innej partycji niż GTA V.
VeltY. Napisano 18 Marca 2018 Napisano 18 Marca 2018 Ewentualnie jeśli masz , wyłącz Geforce Experience
Rekomendowane odpowiedzi