Skocz do zawartości

Problem z grą multiplayer/wejściem na serwer.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam. 

 

Tak jak jest napisane w temacie mam problem z wejściem na serwery GTA V. 

 

Gdy odpalam GT-MP, wybieram serwer następnie pojawia się czarne kółeczko ładowania w prawym dolnym rogu, które się kręci w nieskończoność, bądz po 2 minutach wywala mi całe GTA. 

 

Czy miał ktoś już taki problem, bądż umie go jakoś rozwiązać?

  • Developer/owner
Napisano

Jeden z graczy miał taki problem i pomogła reinstalacja GT-MP

Napisano

Jeżeli to co wyżej nie zadziała, to polecam instalację GT-MP na innej partycji niż GTA V.

Napisano

Ewentualnie jeśli masz , wyłącz Geforce Experience :)

Napisano

Dziękuje, problem rozwiazany! :)

Napisano

Dziękuje, problem rozwiazany! :)

Co pomogło?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...