Skocz do zawartości

Zapomniane hasło, email


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Tak jak w topicu, zapomniałem hasła, emaila. Chciałem wrócić z kolegą sobie pograć, ostatni raz grałem dosyć dawno, miałem wtedy RAGEMP na drugim dysku hdd, dysk mi się zepsuł ok 8 miesięcy temu, więc go musiałem wykręcić, dzisiaj wraz z kolegą wzieła nas ochota na zagranie więc, pobrałem ragemp na ssdka i nie mam autologowania więc nie pamiętam hasła.

Mój nick w grze to Maf.

Postaram się na wszelki dostępny dla mnie sposób udowodnić, że konto należy do mnie. Dzięki za wszelakie odp.

Napisano

Skontaktuj się z Proklinem w prywatnej wiadomości na Discordzie - LINK.

 

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...