maf2 Napisano 4 Stycznia 2021 Napisano 4 Stycznia 2021 Tak jak w topicu, zapomniałem hasła, emaila. Chciałem wrócić z kolegą sobie pograć, ostatni raz grałem dosyć dawno, miałem wtedy RAGEMP na drugim dysku hdd, dysk mi się zepsuł ok 8 miesięcy temu, więc go musiałem wykręcić, dzisiaj wraz z kolegą wzieła nas ochota na zagranie więc, pobrałem ragemp na ssdka i nie mam autologowania więc nie pamiętam hasła. Mój nick w grze to Maf. Postaram się na wszelki dostępny dla mnie sposób udowodnić, że konto należy do mnie. Dzięki za wszelakie odp.
sheerio Napisano 9 Stycznia 2021 Napisano 9 Stycznia 2021 Skontaktuj się z Proklinem w prywatnej wiadomości na Discordzie - LINK.
Rekomendowane odpowiedzi