NVXER Napisano 4 Stycznia 2021 Napisano 4 Stycznia 2021 (edytowane) Nick: NVXER Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: Otrzymałem konto za darmo od znajomego z 15 levelem oraz brakiem gotówki, po spędzeniu wielu godzin na serwerze wbiłem 23 level oraz dorobiłem się dwóch dobrych aut. Pewnego dnia przy tym jak chciałem wejść na serwer by zrobić dzienne zadanie widzę informację, że konto jest zbanowane. Dowody: Brak Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuację. Edytowane 12 Lutego 2021 przez NVXER 5
miniu Napisano 11 Kwietnia 2021 Napisano 11 Kwietnia 2021 Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: -wipe konta - wyczyszczenie wszystkich postępów (poza ewentualną walutą premium) -status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy -blokada handlu na miesiąc -prace społeczne***: 15k przez miesiąc na pizzaboy'u ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
NVXER Napisano 11 Kwietnia 2021 Autor Napisano 11 Kwietnia 2021 @miniu czy wipe konta oznacza również, zarekwirowanie pojazdów?
NVXER Napisano 12 Kwietnia 2021 Autor Napisano 12 Kwietnia 2021 (edytowane) No innego wyjścia raczej nie mam, zgadzam się.@miniu czekam na ub i zabieram się za odrabianie prac społecznych. Edytowane 12 Kwietnia 2021 przez NVXER
Rekomendowane odpowiedzi