Skocz do zawartości

NVXER ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  NVXER

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary:  Handel poza serwerem

Krótki opis sytuacji:  Otrzymałem konto za darmo od znajomego z 15 levelem oraz brakiem gotówki, po spędzeniu wielu godzin na serwerze wbiłem 23 level oraz dorobiłem się dwóch dobrych aut. Pewnego dnia przy tym jak chciałem wejść na serwer by zrobić dzienne zadanie widzę informację, że konto jest zbanowane.

Dowody:  Brak

Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuację.

Edytowane przez NVXER
  • Jestem za 5
  • NVXER zmienił tytuł na NVXER ukarany przez Proklin
  • 1 miesiąc temu...
Napisano

Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki:

-wipe konta - wyczyszczenie wszystkich postępów (poza ewentualną walutą premium)
-status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
-blokada handlu na miesiąc
-prace społeczne***: 15k przez miesiąc na pizzaboy'u

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

Napisano

@miniu czy wipe konta oznacza również, zarekwirowanie pojazdów?

Napisano (edytowane)

No innego wyjścia raczej nie mam, zgadzam się.
@miniu czekam na ub i zabieram się za odrabianie prac społecznych.

Edytowane przez NVXER
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...