Karolciaa Napisano 29 Grudnia 2020 Napisano 29 Grudnia 2020 Data i godzina zdarzenia: 29/12/2020, 19:41 Nick oskarżającego: karolciaa Nick oskarżonego: Kostek43 Powód napisania skargi: gracz ewidentnie mnie zabil podczas lh. (VDM!!) Dowody w postaci logów lub screenshotów: (Ostatnie 20 sekund) [*] 3 3 1 2
Kostek43 Napisano 29 Grudnia 2020 Napisano 29 Grudnia 2020 Witam. Przede wszystkim chcę przeprosić za zaistniałą sytuacje. Nie widziałem cię, musiałem mieć jakiegoś konkretnego laga. Nie zrobiłbym czegoś takiego umyślnie, tym bardziej podczas LH. Niestety nie mam nagranej mojej perspektywy. A z twojej wygląda to jak wygląda. Jeszcze raz przepraszam, przyjmę ewentualną karę. Pozdrawiam 1 1 1
Rekomendowane odpowiedzi