Freszuuu. Napisano 27 Grudnia 2020 Napisano 27 Grudnia 2020 (edytowane) Siemka, ogólnie to zawsze, kiedy jeżdżę autem, nagle dostaje potężnego laga GTA i później musze je wyłączać i włączać ponownie. Wiecie co może być tego przyczyną? Edytowane 27 Grudnia 2020 przez Freszuuu.
sheerio Napisano 9 Stycznia 2021 Napisano 9 Stycznia 2021 Spróbuj pobawić się ustawieniami graficznymi (niekoniecznie je zmniejszać),wyłączyć nakładki z innych programów, ograniczyć zużycie zasobów. Wyczyść folder client_resources i na nowo uruchom grę. Aktualizacja sterowników, systemu, ewentualnie instalacja dotNET.
Rekomendowane odpowiedzi