Skocz do zawartości

Problem z jazdą autem


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemka, ogólnie to zawsze, kiedy jeżdżę autem, nagle dostaje potężnego laga GTA i później musze je wyłączać i włączać ponownie. Wiecie co może być tego przyczyną?

Edytowane przez Freszuuu.
  • Freszuuu. zmienił tytuł na Problem z jazdą autem
  • 2 tygodnie później...
Napisano

Spróbuj pobawić się ustawieniami graficznymi (niekoniecznie je zmniejszać),wyłączyć nakładki z innych programów, ograniczyć zużycie zasobów.
Wyczyść folder client_resources i na nowo uruchom grę.
Aktualizacja sterowników, systemu, ewentualnie instalacja dotNET.

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...