Skocz do zawartości

Qubix ukarany przez _Wirlus_


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Qubix

Nick osoby nakładającej kare: _Wirlus_

Powód nałożenia kary: Utrudnianie gry oraz ucieczka z gry

Krótki opis sytuacji: A więc tak zatrzymała mnie policja zjechałem na pobocze i napisałem shogunowi ze mam lagi i zrobię recconecta. Gdy zrobiłem recconecta przyjąłem karę 900$ po czym odjechałem jeszcze Policjant shogun życzył mi miłej drogi następnie wyszedłem z serwera ponieważ miałem duży ping. Koledzy powiadomili mnie ze dostałem bana na 24h za utrudnianie i ucieczkę z serwera 

Dowody:   nie mam dowodów ale shogun i rojek mogą potwierdzić ze przyjąłem karę i odjechałem 

Coś od siebie: Chciałbym dostać unbana i jestem pewien ze jeśli chodzi o tą akcje   to raczej pomyłka 

  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Apelację zamykam z powodu przedawnienia kary.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...