Qubix Napisano 23 Grudnia 2020 Napisano 23 Grudnia 2020 Nick: Qubix Nick osoby nakładającej kare: _Wirlus_ Powód nałożenia kary: Utrudnianie gry oraz ucieczka z gry Krótki opis sytuacji: A więc tak zatrzymała mnie policja zjechałem na pobocze i napisałem shogunowi ze mam lagi i zrobię recconecta. Gdy zrobiłem recconecta przyjąłem karę 900$ po czym odjechałem jeszcze Policjant shogun życzył mi miłej drogi następnie wyszedłem z serwera ponieważ miałem duży ping. Koledzy powiadomili mnie ze dostałem bana na 24h za utrudnianie i ucieczkę z serwera Dowody: nie mam dowodów ale shogun i rojek mogą potwierdzić ze przyjąłem karę i odjechałem Coś od siebie: Chciałbym dostać unbana i jestem pewien ze jeśli chodzi o tą akcje to raczej pomyłka
Developer/owner proklin Napisano 3 Stycznia 2021 Developer/owner Napisano 3 Stycznia 2021 Apelację zamykam z powodu przedawnienia kary.
Rekomendowane odpowiedzi