Skocz do zawartości

Skarga


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia:12.12.2020 22;30

Nick oskarżającego: INFBIRD

Nick oskarżonego: Hadasz

Powód napisania skargi: Chciałbym złożyć skarge na gracza pod nickiem Hadasz gdyż celowo w ramach odwdzięczki sprowokował mnie do wyzywania siebie nawzajem 4fun po czym zreportował mnie o toksyczność na serverze.
Sprawa wygląda tak; Gracz pod nickiem Hadasz używał niestoswnych emotek i animacji na serverze opisujące czyności erotyczne po czym pisał że tak wykonuje zawód moja mama oraz mój tata. Wszystko to zrobił umyślnie za to że gdy przeszkadzał mi w grze jakiś czas temu zrportowałem go o umyslne przeszkadzanie mi w grze gdzie zabił mnie 2 razy i przejeżdzał co krok :)

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

unknown (5).png

unknown (4).png

unknown (3).png

unknown (2).png

unknown (1).png

unknown.png

Edytowane przez INFBIRD
  • Haha 1
  • Jestem za 3
  • 2 tygodnie później...
Napisano (edytowane)

Sprawa wyjaśniona, do zamknięcia//

Edytowane przez Hadasz
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...