Skocz do zawartości

Prośba o odbanowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

kacpro2p ukarany przez chyba proklin

Wzór:

Nick: kacpro2p

Nick osoby nakładającej kare: chyba proklin

Powód nałożenia kary: niestosowanie się do regulaminu serwera

Krótki opis sytuacji: wiem że niezastosowałem sie do regulaminu ale chciałbym być odbanowany bo chce pograć na serwerze bo jest fajny.

Dowody: chyba nie potrzebne 

Coś od siebie: Postanowie poprawe i będę przestrzegał regulaminu moge nawet prace społeczne wykonać  też wplaciłem na fl coiny troszkę piniedzy i czas poświęcony grając na serwerze 

Pozdrawiam czytającego Kacpro2p

 

Edytowane przez kacpro2p
  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@kacpro2p chciałem sprawdzić Twoją historię kar i to co zobaczyłem jednoznacznie pokazuje, że ban jest słuszny i nie powinieneś wrócić na serwer.

Na swoim koncie masz aż 216 kar! Aż się zastanawiam czy to nie jakiś rekord...

Apelacja zdecydowanie odrzucona, każda kolejna także będzie.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...