Skocz do zawartości

ban


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam, po załadowaniu gry na okienku logowania piszę ,że mam aktywnego bana, nie mogę się zalogować, zmieniając sieć mogę normalnie dołączyć na serwer, oprócz mnie gra jeszcze 2 osoby na tej sieci

  • 2 tygodnie później...
Napisano

Wygląda to tak jakby została nałożona blokada na konkretny Adres IP.
Jeżeli nie przypominasz sobie żadnych przewinień i blokad na koncie, a gra na innej sieci nieco Ci ją utrudnia, to skontaktowałabym się prywatnie z Proklinem na Discordzie i opisała problem. 

  • 4 tygodnie później...
Napisano

Ze względu na długi brak aktywności w wątku - zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...