XeoNer Napisano 3 Grudnia 2020 Napisano 3 Grudnia 2020 Witam, po załadowaniu gry na okienku logowania piszę ,że mam aktywnego bana, nie mogę się zalogować, zmieniając sieć mogę normalnie dołączyć na serwer, oprócz mnie gra jeszcze 2 osoby na tej sieci
sheerio Napisano 14 Grudnia 2020 Napisano 14 Grudnia 2020 Wygląda to tak jakby została nałożona blokada na konkretny Adres IP. Jeżeli nie przypominasz sobie żadnych przewinień i blokad na koncie, a gra na innej sieci nieco Ci ją utrudnia, to skontaktowałabym się prywatnie z Proklinem na Discordzie i opisała problem.
sheerio Napisano 9 Stycznia 2021 Napisano 9 Stycznia 2021 Ze względu na długi brak aktywności w wątku - zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi