pawlo101299 Napisano 1 Grudnia 2020 Napisano 1 Grudnia 2020 Data i godzina zdarzenia: 01.12.2020 około 23:30-40 Nick oskarżającego: pawlo101299 Nick oskarżonego: Swat0P Powód napisania skargi: Utrudnianie gry stał na moim stanowisku i nie mogłem przyjmować innych ludzi robił to celowo sam nie chciał nic na screenie widać że dobrze się bawił z kumplami z organizacji Informowałem go o skardze jednak mnie wyśmiał znudziło im się po jakimś czasie jak ich olewałem Screena mam niestety tylko takiego jak do mnie pisze "siad" gdy kazałem mu odjechać resztę niestety trzeba z logów których ja nie umiem odpalać aby skopiować ludzi z org zebrało się dużo więcej na jego aucie jednak nie mam zdj Dowody w postaci logów lub screenshotów: 3 11
Developer/owner slawur Napisano 22 Grudnia 2020 Developer/owner Napisano 22 Grudnia 2020 Gracz został już zbanowany na serwerze za inne przewinienia. Temat zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi