-st4lkeR- Napisano 23 Listopada 2020 Napisano 23 Listopada 2020 Data i godzina zdarzenia: 23.11.2020, godzina 18:17 Nick oskarżającego: -st4lkeR- Nick oskarżonego: ProPlayerAnime Powód napisania skargi: Gracz tuż po dostaniu blokady czatu głosowego oraz ostrzeżenie za taranowanie (chwile przed zdarzeniem jechał pod prąd, wjechał mi na czołowe i mnie zwyzywał, co zostało zgłoszone i ukarane tak jak wcześniej napisałem) poszedł pod komendę policji i zaczął wyzywać policjanta stojącego prawdopodobnie AFK w radiowozie przy komisariacie. Pogoniłem go z tego miejsca mówiąc żeby nie cwaniaczył, odjechałem i zrobiłem screena. Może i owy gracz nic wielkiego nie zrobił, ale sowim zachowaniem psuje dobrą zabawe innym. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Screenshot czatu 6
Developer/owner slawur Napisano 22 Grudnia 2020 Developer/owner Napisano 22 Grudnia 2020 Opis jest niekompletny. Na screenie widać, że gracz zachowuje się toksycznie wobec (prawdopodobnie Ciebie) ale napisałeś, że był już za to ukarany. Nie widzę więc podstaw do ponownego ukarania gracza. Temat zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi