Adachox Napisano 20 Listopada 2020 Napisano 20 Listopada 2020 Witam, jestem dosyć nowym graczem na waszym serwerze. Dostałem muta na 3 dni za toxyczność z tego co przeczytałem. Gdy nic nie powiedziałem gdy stałem na giełdzie do 50 tyś dolarów. Podjechała do mnie banda jak na załączniku oprócz Kapeljusza. Którzy zaczęli mnie rozjęźdzać i wyzywać od ''Kurew'' i ,, jebać ci starą'' ,,bana dostaniesz chuju,, ,,nic nam nie zrobisz,, Po po dostałem muta.... Prosił bym o un muta lub ukaranie graczy na załączonym obrazku ponieważ nie zbyt przyjemnie dostać muta za nic. Pozdrawiam 2
DragonuS Napisano 20 Listopada 2020 Napisano 20 Listopada 2020 (edytowane) @Adachox Zastosuj się do wzoru. Edytowane 20 Listopada 2020 przez _WirluS_
Adachox Napisano 20 Listopada 2020 Autor Napisano 20 Listopada 2020 @DragonuS Napisałem już 2 by się dostosować do wzoru pozdrawiam.
DragonuS Napisano 20 Listopada 2020 Napisano 20 Listopada 2020 Z powodu napisania nowego tematu ten zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi