Skocz do zawartości

Nie słuszny mute na 3 dni.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam, jestem dosyć nowym graczem na waszym serwerze. Dostałem muta na 3 dni za toxyczność z tego co przeczytałem. Gdy nic nie powiedziałem gdy stałem na giełdzie do 50 tyś dolarów. Podjechała do mnie banda jak na załączniku oprócz Kapeljusza. Którzy zaczęli mnie rozjęźdzać i wyzywać od ''Kurew'' i ,, jebać ci starą'' ,,bana dostaniesz chuju,, ,,nic nam nie zrobisz,, Po po dostałem muta.... Prosił bym o un muta lub ukaranie graczy na załączonym obrazku ponieważ nie zbyt przyjemnie dostać muta za nic. Pozdrawiam 

unknown.png

  • Haha 2
Napisano (edytowane)

@Adachox Zastosuj się do wzoru.

 

Edytowane przez _WirluS_
Napisano

Z powodu napisania nowego tematu ten zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...