Skocz do zawartości

Podczas gry wywala mi się się gra


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Podczas gdy gram zdarza się ze poprostu wyłączy mi się gta jest to bardzo denerwujące jak mam np sadownika i już kończę kust a tu mi gta się wyłącza dodam że może to być wyna mojego laptopa bo nie jest on najwydajniejszy (i5 7200u nvidia 940mx 8gb ram) ps: po wyłączeniu gta nie pokazuje mi się żaden komunikat 

Napisano

Jeżeli nie miałeś z tym problemu wcześniej to podejrzewam, iż pomóc może Ci to co innym, a mianowicie:
Wyłączenie nakładek.
Zmniejszenie ustawień graficznych.
W telefonie masz opcję włączenia chatu oraz licznika LITE, które pozwalają nieco odciążyć procesor.
Sprawdź również aktualizacje Windowsa oraz sterowników karty graficznej.
Instalacja dotNET - LINK

  • 4 tygodnie później...
Napisano

Ze względu na długi brak aktywności w wątku - zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...