Skocz do zawartości

Ban za "Bugowanie aresztu LSPD"


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Czesio_

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Bugowanie aresztu LSPD 

Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za bugowanie aresztu LSPD , przez to że miałem ping w okolicach 240, miałem potworne opóznienie w grze, nie mogłem przejść przez brame za funkcjonariuszem LSPD , u mnie ta brama była zamknięta, po odkuciu przez funkcjonariusza LSPD normalnie mogłem chodzić i ping spad do 30 ms, po za kuciu przez LSPD chodziłem za nim normalnie, administrator stwierdził że bugowałem areszt  prze f1.

Dowody: pierwszy ss jest z godziny 16, drugi z godziny 20, trzeci brama jest zamknięta.

850012187_ping16.thumb.jpg.91463f618af4c1049ee011523722ab28.jpgy:1217284783_ping20.jpg.4e86751600caa1cea2db924ce655c328.jpgbrama.thumb.jpg.9765b7353bad80401f870f2448e67897.jpg  

Coś od siebie: liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy. moim zdaniem " Proklin " się pomylił, mam nadzieje że moje liczyć na ub. Chce wrócić na serwer, gran na tym serwerze od 2-3 tyg, żadnych problemów ze mną nie było. 

Edytowane przez Czesio_
  • Sad 2
  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@Czesio_ z racji na fakt, że postanowiłeś łamać regulamin nawet w swojej apelacji wniosek jest jeden.

Apelacja zostaje odrzucona.

  • Confused 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...