Skocz do zawartości

bombelowskyyy ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: bombelowskyyy

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Obraza administracji, działanie na niekorzyść serwera, trolling

Krótki opis sytuacji: Pewnego dnia gdy grałem z kolegami na serwerze podczas sadzenia nie mogłem otworzyć eq i nie zdąrzyłem podlać sadzonek no to się bardzo zdenerwowałem i ten błąd kosztował mnie banem. Nie wiem czy to były lagi mojego internetu czy błąd serwera i żałuję że napisałem taką głupotę i wstyd mi za siebie.

Dowody: Nie potrzebne

Coś od siebie: Chciałbym wrócić na serwer ponieważ gra na nim umila mi czas i lubię grać na serwerze oraz sprawia mi frajdę. Bardzo by mi było miło i był bym wdzięczny gdybym mógł wrócić i obiecuje że już nic nie odwalę. Mogę przyjąć każdą kare.

  • Jestem za 2
  • Developer/owner
Napisano

Przez ostatnie miesiące gry na serwerze robiłeś wszystko, żeby tylko uprzykrzyć komuś życie, nie ważne czy graczom, czy administracji. To był wyraźnie jedyny cel.

Posuwałeś się nawet do oczerniania projektu i mojej osoby nawet na zewnętrznych serwerach. 

Naprawdę uważasz, że możesz tu jeszcze wrócić?

 

Apelacja odrzucona, każda kolejna także będzie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...