Bombelekapelka Napisano 16 Listopada 2020 Napisano 16 Listopada 2020 Nick: bombelowskyyy Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Obraza administracji, działanie na niekorzyść serwera, trolling Krótki opis sytuacji: Pewnego dnia gdy grałem z kolegami na serwerze podczas sadzenia nie mogłem otworzyć eq i nie zdąrzyłem podlać sadzonek no to się bardzo zdenerwowałem i ten błąd kosztował mnie banem. Nie wiem czy to były lagi mojego internetu czy błąd serwera i żałuję że napisałem taką głupotę i wstyd mi za siebie. Dowody: Nie potrzebne Coś od siebie: Chciałbym wrócić na serwer ponieważ gra na nim umila mi czas i lubię grać na serwerze oraz sprawia mi frajdę. Bardzo by mi było miło i był bym wdzięczny gdybym mógł wrócić i obiecuje że już nic nie odwalę. Mogę przyjąć każdą kare. 2
Developer/owner proklin Napisano 16 Listopada 2020 Developer/owner Napisano 16 Listopada 2020 Przez ostatnie miesiące gry na serwerze robiłeś wszystko, żeby tylko uprzykrzyć komuś życie, nie ważne czy graczom, czy administracji. To był wyraźnie jedyny cel. Posuwałeś się nawet do oczerniania projektu i mojej osoby nawet na zewnętrznych serwerach. Naprawdę uważasz, że możesz tu jeszcze wrócić? Apelacja odrzucona, każda kolejna także będzie.
Rekomendowane odpowiedzi