MichalJumper Napisano 16 Listopada 2020 Napisano 16 Listopada 2020 Nick: MichalJumper Nick osoby nakładającej kare: @DragonuS Powód nałożenia kary: VDM Krótki opis sytuacji: Był protest przed LSPD, a ja jeździłem konwojentem jak powalony, potrąciłem przypadkowo gracza, ale może z punktu widzenia DragonuSa wyglądało to na specjalny VDM, ponieważ nie jeździłem wtedy normalnie. Dowody: - Coś od siebie: Przepraszam za to, nie będę już odwalać bo fajnie się gra na serwerze, a licencja C jest mi potrzebna, ponieważ prace dla mnie dostępne, czyli kurier i konwojent są na mój LVL najbardziej opłacalne, pod względem EXPA i zarobków. Liczę na szansę i zdjęcie kary bo jest to moja dopiero 2 kara.
DragonuS Napisano 16 Listopada 2020 Napisano 16 Listopada 2020 Z powodu przebiegu sytuacji oraz faktu, że jest to twoja druga kara, kara zostaje, apelację zamykam oraz przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi