Skocz do zawartości

Whicik ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Whicik

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary:  Wykorzystywanie błędów serwera

Krótki opis sytuacji:  Wypchnąłem ze stanowiska pojazd w którym bugowaliśmy tuning. 

Dowody: - 

Coś od siebie: Na wstępie chciałbym bardzo przeprosić za to co zrobiłem, oraz za wszystkie sytuacje jakie miały miejsce na serwerze, które doprowadziły do poprzedniego bana. Te cztery miesiące naprawdę dały mi dużo do myślenia, chciałbym wrócić na serwer za wszelką cenę, zrozumiałem swoje błędy. Obiecuję poprawę w moim zachowaniu, prosiłbym o wyrozumiałość z twojej strony i ostatnią szanse. Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuacje, proszę o pokute i rozgrzeszenie. 


Pozdrawiam

  • Like 5
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 3
  • Developer/owner
Napisano

@Whicik po sprawdzeniu historii kar Twojego konta ponownie zdecydowaliśmy, że nie powinieneś dostać drugiej szansy.

Generowałeś tyle problemów, że nie mamy podstaw aby uważać, że cokolwiek się może zmienić.

Apelacja odrzucona.

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...