Shugi Napisano 15 Listopada 2020 Napisano 15 Listopada 2020 Po przeinstalowaniu gry na inny dysk po uruchomieniu Rage'a i wybraniu serwera odpala mi się ekran ładowania z normalnego GTA V gdzie mam do wyboru Tryb Fabularny / Online. Czytając o tym na forum samego Rage'a każdy sposób tyczył się wersji na steam kiedy ja musze się męczyć z Rockstarem. Przeinstalowanie aplikacji nie pomogło. Wie ktoś w czym tkwi problem?
xWowik Napisano 15 Listopada 2020 Napisano 15 Listopada 2020 Witam. Mam Gta przez rockstar i nie mam problemu , próbowałeś dołączyć na server przez przeglądarkę?Pozdrawiam
Mikel Napisano 15 Listopada 2020 Napisano 15 Listopada 2020 ja mam tak od dwóch tygodni po którejś z aktualizacji, może nawet trzy. Tylko nie wiem czy chodzi o aktualizację GTA czy Launchera. Załapauje prawidłowo za drugim uruchomieniem. Natomiast po ostatniej aktualizacji launchera w momencie odpalenia RAGE i uruchamiania łączności z serwerem Launcher "przestaje działać" wyskakuje to okno, nie zamykam bo to wyłącza grę.
Shugi Napisano 18 Listopada 2020 Autor Napisano 18 Listopada 2020 Problem się sam rozwiązał ¯\_(ツ)_/¯ Ale teraz mam takie ścinki że jasna dupa... Pokaż slajdów ale przeważnie w mieście tylko.
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi