Skocz do zawartości

RAGE.MP odpala zwykłe GTA V zamiast serwera.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Po przeinstalowaniu gry na inny dysk po uruchomieniu Rage'a i wybraniu serwera odpala mi się ekran ładowania z normalnego GTA V gdzie mam do wyboru Tryb Fabularny / Online. Czytając o tym na forum samego Rage'a każdy sposób tyczył się wersji na steam kiedy ja musze się męczyć z Rockstarem. Przeinstalowanie aplikacji nie pomogło. Wie ktoś w czym tkwi problem?

Napisano

Witam. Mam Gta przez rockstar i nie mam problemu , próbowałeś dołączyć na server przez przeglądarkę?Pozdrawiam

Napisano

ja mam tak od dwóch tygodni po którejś z aktualizacji, może nawet trzy. Tylko nie wiem czy chodzi o aktualizację GTA czy Launchera. Załapauje prawidłowo za drugim uruchomieniem.
Natomiast po ostatniej aktualizacji launchera w momencie odpalenia RAGE i uruchamiania łączności z serwerem Launcher "przestaje działać" wyskakuje to okno, nie zamykam bo to wyłącza grę.

Napisano

Problem się sam rozwiązał ¯\_(ツ)_/¯

Ale teraz mam takie ścinki że jasna dupa... Pokaż slajdów ale przeważnie w mieście tylko.

  • 1 rok później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...