Skocz do zawartości

Skarga na Wilkus96,R1HP4


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: Wczoraj okolo 20

Nick oskarżającego: SebastianGitara

Nick oskarżonego: Wilkus96,R1HP4

Powód napisania skargi: celowe taranowanie - jechali za mna na początku całej akcji i cale auto rozwalili żądam odszkodowania za naprawe auta i mój stracony czas!

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://www.twitch.tv/jasiofalayt/clip/HeartlessScaryPizzaOpieOP (wiecej dowodow jak bedzie potrzebne - nagranie)

  • Jestem za 1
Napisano

haha fajny mały kawałek nagrania szkoda tylko że nie miałeś jaj pokazać jak zaczepiałeś nas wcześniej 

  • Jestem za 1
Napisano

haha nie mam co pokazywac bo was nie zaczepiałem 

Napisano (edytowane)

@sebastianGitara dajesz na mnie skarge gdy uderzasz we mnie sam na początku i się dziwisz później, stałem sobie spokojnie czekając na mecha jak byś nie zauważył i nie jechałem specjalnie za tobą a nawet sobie nie przypominam żebym jechał 

edit: odnośnie zaczepiania możesz pokazać wcześniej jak odwalałeś z kolegą którego świerzbi palec a dokładniej animacja środkowego palca która z tego co słyszałem kiedyś jest zakazana 
edit2: zapomniałem ale cytując ciebie  "jechali za mna na początku całej akcji" 3 osoby są prawdopodobnie w stanie potwierdzić że nie jechałem cały czas za tobą  cały czas od początku akcji bo spotkaliśmy się na giełdzie taniej 

Edytowane przez R1HP4
  • Haha 1
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano

mowie jesli bedzie potrzeba dam osobie która bedzie  rozwiązywać ten problem nagranie całe!

Napisano

@R1HP4 wracają do tego co napisałem to jeżeli @sebastianGitara cie wczesniej taranował to czemu nie nagrałeś albo zadnego dowodu nie masz jednak seba ma i twoje słowa są mało warte ponieważ jezeli wczesniej taranował to czemu to go też taranowałeś zamiast zgłosic do admina lub kogoś kto był dostępny z supportu 

5 godzin temu, Wilku96 napisał:

haha fajny mały kawałek nagrania szkoda tylko że nie miałeś jaj pokazać jak zaczepiałeś nas wcześniej 

jeżeli była taka sytuacja to mogą być różne wersje tego bo ty jedynie mozesz stwierdzić bo dowodu na siebie nie masz :D

 

  • Jestem za 1
Napisano
8 godzin temu, sebastianGitara napisał:

Data i godzina zdarzenia: Wczoraj okolo 20

Nick oskarżającego: SebastianGitara

Nick oskarżonego: Wilkus96,R1HP4

Powód napisania skargi: celowe taranowanie - jechali za mna na początku całej akcji i cale auto rozwalili żądam odszkodowania za naprawe auta i mój stracony czas!

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://www.twitch.tv/jasiofalayt/clip/HeartlessScaryPizzaOpieOP (wiecej dowodow jak bedzie potrzebne - nagranie)

Byłem przy tym i Wilkus oraz R1HP4 nie dawali nam wyjść z samochodu i niszczyli nam samochód 

  • Jestem za 2
Napisano
5 godzin temu, Wilku96 napisał:

haha fajny mały kawałek nagrania szkoda tylko że nie miałeś jaj pokazać jak zaczepiałeś nas wcześniej 

To wy zaczęliście

Napisano

To oni zaczęli mówi o wilkus i jego koledze R1HP4

Napisano

Jestem świadkiem widziałem z daleka jak @R1HP4 taranował nieustannie @sebastianGitara .

Napisano
Teraz, Chicken napisał:

Jestem świadkiem widziałem z daleka jak @R1HP4 taranował nieustannie @sebastianGitara .

Dokładnie 

Napisano
7 godzin temu, Bronek007 napisał:

@R1HP4 wracają do tego co napisałem to jeżeli @sebastianGitara cie wczesniej taranował to czemu nie nagrałeś albo zadnego dowodu nie masz jednak seba ma i twoje słowa są mało warte ponieważ jezeli wczesniej taranował to czemu to go też taranowałeś zamiast zgłosic do admina lub kogoś kto był dostępny z supportu 

jeżeli była taka sytuacja to mogą być różne wersje tego bo ty jedynie mozesz stwierdzić bo dowodu na siebie nie masz :D

 

Wiesz ja mam swiatkow jak było więc pozdro dziwi mnie fakt że CB nie było tam a się wypowiadasz 

  • Like 1
Napisano

Jeśli admnin lub suport to rozpatrzy proszę o kontakt priv 

Napisano

mówię mam całe nagranie więc jesli admin bedzię miał wątpliwości to dostanie całe nagranie ;)  

Napisano (edytowane)

Panowie zacznijmy od regulaminu skarg oraz 3 ważnych podpunktów: @Jasiofala @Chicken @Bronek

Zasady

  • Gracz może poprosić o umożliwienie wypowiedzi świadka zdarzenia, tylko wtedy gdy administrator zajmujący się skargą na to zezwoli - osoba ma prawo do wypowiedzi wyłącznie po tym, gdy zostanie oznaczona
  • Świadek zdarzenia ma obowiązek do przedstawienia dowodów w postaci logów bądź screenshotów - wypowiedź świadka 
    bez dowodu w tej postaci może zostać odrzucona

Zakazy

  • Obowiązuje całkowity zakaz wypowiadania się osób niezwiązanych ze skargą.  

     Chciałbym dodatkowo oznajmić, że słowo kolegi nie jest traktowane jako dowód, jeśli macie konkretne dowody, proszę o dołączenie ich w skardze, a nie tylko fragment.

Aktualnie widzę tylko i wyłącznie taranowanie przez @Wilku96 oraz @R1HP4 

Macie jeszcze coś do dodania w tej sprawie?

Edytowane przez DragonuS
Napisano

Z tytułu, iż brak jakichkolwiek kolejnych dowodów, nakładam kary.

Skargę zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...