Skocz do zawartości

BeSQuiTu ukarany przez miniu.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: BeSQuiTu

Nick osoby nakładającej kare: miniu

Powód nałożenia kary:  przyjmowanie majątku

Krótki opis sytuacji: Dostałem w sobotę od jakiegoś randomowego gościa autko, które dzisiaj sprzedałem za 30k na giełdzie. Po jakimś czasie dostałem za to bana.

Dowody:  Brak

Coś od siebie: Nie wiedziałem, że przyjmowanie prezentów od graczy jest niezgodne z regulaminem, gość normalnie pisał później na czacie ogólnym, że rozdaje jakieś tam inne rzeczy i nic się z nim nie działo, więc nawet nie podejrzewałem, że za przyjęcie tego autka mogę dostać bana i to na 2 lata. Większość kasy ze sprzedaży tego auta mam jeszcze na koncie, więc jak dla mnie możecie mi tą kasę zabrać, jeżeli to ma być warunkiem koniecznym do odbanowania.

  • Developer/owner
Napisano

@BeSQuiTu Nieznajomość zasad nie zwalnia z ich przestrzegania, rejestrując się i logując potwierdzasz, że znasz regulamin.

Aby wrócić do gry musisz spełnić następujące warunki:

  • Wipe konta - usunięcie całego majątku i postępów
  • status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na miesiąc
  • prace społeczne***: 60k przez miesiąc na Konwojencie

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

 

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

Napisano

Status OSZUST pomimo braku jakiegokolwiek oszustwa z mojej strony, pracowanie za darmo na innych graczy przez praktycznie 3 razy więcej czasu niż wynosi mój łączny czas gry na serwerze. Ciekawe macie poczucie humoru. Warunków w takiej formie oczywiście nie akceptuję, a jeżeli jest to ich ostateczny wygląd to podziękuję za dalszą grę na serwerze. Prześledziłem sobie nieco historię kar i faktyczni oszuści otrzymywali dużo łagodniejsze kary niż ja, gracz, który pierwszego lub drugiego dnia swojej gry na serwerze przyjął od kogoś prezent.

  • Thanks 1
  • Jestem za 2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...