Bombelekapelka Napisano 9 Listopada 2020 Napisano 9 Listopada 2020 Nick: bombelowskyyy Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Obraza administracji, działanie na niekorzyść serwera, trolling Krótki opis sytuacji: Nie wiem skąd, nie wiem jak, chciałem pograć a tu ban. Dowody: nie mam Coś od siebie: Lubię grać na serwerze, poznałem na nim dużo ciekawych osób, z którymi do teraz gadam na discordzie, chciałbym dostać drugą szanse ponieważ bardzo lubie grać na serwerze i nie mam w co grać 😞 Przyjmę każdą kare. 4 1
Developer/owner proklin Napisano 9 Listopada 2020 Developer/owner Napisano 9 Listopada 2020 Są pewne granice, które przekroczyłeś. Apelacja odrzucona, każda kolejna także będzie. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi