krvlx Napisano 14 Lutego 2018 Napisano 14 Lutego 2018 http://fivelife.pl/attachment.php?aid=11 SS powyżej, to się dzieje gdy chce dołączyć na serwer Próbowałem uruchamiać jako administrator.
BylemTu Napisano 15 Lutego 2018 Napisano 15 Lutego 2018 Jeżeli chcesz wejść na serwer prosto z Launchera to może takie coś wyskoczyć (mi też coś wyskakiwało ale 50/50, że akurat to). Nie wybieraj w launcherze żadnego serwera. Naciśnij po prostu Launch (prawy górny róg). Dopiero po włączeniu GTA wybierz Five Life (znajdź na liście serwerów lub wpisz bezpośrednio IP)
Rekomendowane odpowiedzi