BerettaV8T Napisano 7 Listopada 2020 Napisano 7 Listopada 2020 Witam Administracje kiedy będzie ściągnięta kara z konta ponieważ nie ukrywając stęskniłem się za serverem teraz fajnie go zrobiliście i chciał bym ponownie zagrać pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Developer/owner proklin Napisano 9 Listopada 2020 Developer/owner Napisano 9 Listopada 2020 Brak wzoru, usuwam.
Rekomendowane odpowiedzi