Skocz do zawartości

NVXER ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  NVXER

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary:  Handel poza serwerem

Krótki opis sytuacji:  Otrzymałem konto za darmo od znajomego z 15 levelem oraz brakiem gotówki, po spędzeniu wielu godzin na serwerze wbiłem 23 level oraz dorobiłem się dwóch dobrych aut. Pewnego dnia przy tym jak chciałem wejść na serwer by zrobić dzienne zadanie widzę informację, że konto jest zbanowane.

Dowody:  Brak

Coś od siebie: Prosiłbym wziąć to pod uwagę, że pojazdów dorobiłem się samemu i wbiłem sam 8 leveli, które wymagały więcej czasu by je wbić niż od 1 levela do 8 levela. 

Edytowane przez NVXER
  • Haha 3
  • Jestem za 1
  • Developer/owner
Napisano

Regulamin jasno zakazuje jakiegokolwiek przekazywania kont czy majątku. Nie ma znaczenia, czy grałeś na nielegalnie pozyskanym koncie czy nie...

Apelacja odrzucona

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...