Skocz do zawartości

nvm, prosze o zamknięcie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Japanboy

Nick osoby nakładającej kare: Wars

Powód nałożenia kary: Toksyczność w strone badboya

Krótki opis sytuacji: Byłem w trakcje sprzedaży Heliona, nagle podjeżdza poszkodowany wspomniany wyżej, i zniechęca mi kupca na mojego Heliona. Domyśliłem że się znają, i w formie żartu napisałem to co podesłał bedboj, dodałem "xD" i zamiast R "Ł" aby podszedł do tego z dystansem. Miałem z nim rozmowe jakiś czas temu na ten temat, i się po prostu nie zrozumieliśmy. Nie miałem na celu urażać kogo kolwiek, a reakcja poszkodowanego była taka a nie inna przez sytuację jaka się wokół niego kręci.

Dowody: nie potrzebne. @Bad_Boy może się wypowiedzieć. 
Coś od siebie: Za zaistniałą sytuację mogę jedynie przeprosić, i zagwarantować że więcej się dana sytuacja nie powtórzy. Na przyszłość będę się bardziej pilnował, nawet jeżeli będę pisał cokolwiek w formie żartu.

Na dole załączam zdjęcia kwiatków na przeprosiny dla Warsa i badboja.
d2FZTrg.jpg
rVxP8w5.jpg

 

Edytowane przez japanboy
  • Like 3
  • Haha 18
  • Sad 1
  • Developer/owner
Napisano

Termin kary już minął, a po tytule wnioskuję, że temat już wyjaśniony/nieistotny?

Przenoszę do archiwum.

  • Thanks 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...