Rambuś Napisano 18 Października 2020 Napisano 18 Października 2020 (edytowane) Nick: @Rambuś Nick osoby nakładającej kare: @DragonuS Powód nałożenia kary: Utrudnianie Gry Krótki opis sytuacji: Wszystko widać na nagraniu nie ma co opisywać Dowody: https://youtu.be/EnBY5_5yzeg Coś od siebie: Moim zdaniem nie powinienem dostać bana na 3h, ponieważ nie utrudniałem nikomu rozgrywki. Edytowane 18 Października 2020 przez Rambuś 3 3
DragonuS Napisano 18 Października 2020 Napisano 18 Października 2020 Właśnie tym nagraniem udowodniłeś, że nie tylko ty utrudniałeś, pokazałeś jeszcze ilość taranowań, blokowań oraz jak twoja ekipa się wyraża na czacie. Polecam zapoznać się z regulaminem i następnym razem zachować się odpowiednio, szkoda, że dodatkowo wyciszona jest rozmowa, w której też musiało być dużo nienawiści do gracza. Po czymś takim nie licz na ulgę. Kara pozostaje, zamykam oraz temat przenoszę do archiwum. 1 3 1
Rekomendowane odpowiedzi