XDELOXD Napisano 16 Października 2020 Napisano 16 Października 2020 Nick: XDELOXD Nick osoby nakładającej kare: sheerio Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Byłem chwile po mucie więc chciałem napisać "co tam u was" do całego serwera więc napisałem, "co tam u was mam nadzieje ze jd" (oczywiście skrót jd - jest dobrze przynajmniej był taki zamysł), tak trochę by nie wypadało przeklinać na czacie globalny cnie ? Dowody: załączniki Coś od siebie: Generalnie to niech administracja i cały zarząd myślą co chcą ale nie napisałbym jd w obraźliwym znaczeniu (a tym bardziej nie na globalnym czacie) bo nie mam iq meduzy. 1 1 2
Developer/owner proklin Napisano 19 Października 2020 Developer/owner Napisano 19 Października 2020 @XDELOXD logując/rejestrując się zaakceptowałeś regulamin, który jasno zakazuje tego typu stwierdzeń na czatach publicznych typu g i p. Kara jest słuszna, apelacja odrzcona.
Rekomendowane odpowiedzi