Skocz do zawartości

XDELOXD ukarany przez sheerio


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: XDELOXD

Nick osoby nakładającej kare: sheerio

Powód nałożenia kary: Toksyczność

Krótki opis sytuacji: Byłem chwile po mucie więc chciałem napisać "co tam u was" do całego serwera więc napisałem,  "co tam u was mam nadzieje ze jd" (oczywiście skrót jd - jest dobrze przynajmniej był taki zamysł), tak trochę by nie wypadało przeklinać na czacie globalny cnie ?

Dowody: załączniki

Coś od siebie: Generalnie to niech administracja i cały zarząd myślą co chcą ale nie napisałbym jd w obraźliwym znaczeniu (a tym bardziej nie na globalnym czacie) bo nie mam iq meduzy.

Zrzut_ekranu_(129).png

Zrzut_ekranu_(130).png

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Jestem przeciw 2
  • Developer/owner
Napisano

@XDELOXD logując/rejestrując się zaakceptowałeś regulamin, który jasno zakazuje tego typu stwierdzeń na czatach publicznych typu g i p.

Kara jest słuszna, apelacja odrzcona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...