jarekia Napisano 30 Stycznia 2018 Autor Napisano 30 Stycznia 2018 Tak , jak bym nie uruchomił to tylko fabuła sie wczytuje
Mariuszel Napisano 30 Stycznia 2018 Napisano 30 Stycznia 2018 Spróbuj pobrać to: http://www.mediafire.com/file/2lgdzhwx0fwvzxd/GTA+MP.rar i daj znać czy działa, jest to launcher którego sam używam.
jarekia Napisano 30 Stycznia 2018 Autor Napisano 30 Stycznia 2018 Problem rozwiązany ,brakowało mi Visual C++ 2015 Redistributable
Rekomendowane odpowiedzi