Skocz do zawartości

Ciągle odpala mi sie tryb fabularny


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Tak jak w tytule ^ Jak to rozwiązać ?

Napisano

Tak , jak bym nie uruchomił to tylko fabuła sie wczytuje

Napisano

Spróbuj pobrać to: http://www.mediafire.com/file/2lgdzhwx0fwvzxd/GTA+MP.rar i daj znać czy działa, jest to launcher którego sam używam.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...