Skocz do zawartości

Kociarz wyrzucony z powodu aktywnego bana


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Kociarz

Nick osoby nakładającej karę: (niewiem)

Powód nałożenia kary: brak

Krótki opis sytuacji: Chciałem wejść sobie na s--erwer i nie mogę się zalogować bo pisze "Zostałeś wyrzucony z powodu aktywnego bana". Niewiem dlaczego dostałem bana ja jestem nowym graczem na serwerze grałem drugi dzień i nagle dostałem bana bez powodu możliwe że to jakaś pomyłka.

Dowody: -

Coś od siebie: Bardzo chciałbym zostać odbanowany ponieważ ten ban jest bez powodu i to jakaś pomyłka a ja nawet nic nie zrobiłem złego.

 

  • Developer/owner
Napisano

@Kociarz używałeś speed hacka podczas pracy na magazynie, czy to nie jest coś złego?

Napisano

Wtedy ostatnio jak pracowałem na magazynie to miałem lagi i to mogło wyglądać na speed hacka bo co chwile mnie cofało ja nawet żadnych speed hacków nie posiadam. To jest moja pierwsza kara i żeby tego uniknąć nie będe pracować kiedy mam lagi. Możecie mi nawet zaufać że kolejnej kary nie będe mieć.

  • Haha 6
  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Zanim nałożymy karę weryfikujemy sytuację. Nasze stanowisko jest proste, używałeś cheatów i nie były to lagi.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...