Skocz do zawartości

Skarga na XKoDzox


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 11.10.2020 około godz 12-12:20

Nick oskarżającego: R1HP4

Nick oskarżonego: XKoDzox

Powód napisania skargi: zostałem oszukany na 400$ przez gracza który lognął z serwera po dokonaniu zapłaty w wysokości 400$ przezemnie 

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://youtu.be/ViMSw-FfKZA od 3:00 lognięcie 3:59

  • Haha 9
Napisano

400$ to tak niewielka kwota, nie chciałbym robić lektury z tego tematu.

@xKoDzox najłatwiej by było, gdybyś się wypowiedział na ten temat a najlepiej, gdybyście sobie to sami wyjaśnili.
 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Napisano

No elo mordo, po 1. 400$ to aż taka duża kwota żeby się pruć, a po 2 to nie lognąłem tylko miałem crusha i mnie wyrzuciło jak chcesz to ci moge oddac te biedne 400$

 

  • 2 tygodnie później...
Napisano

mi nie chodzi o te 400$  tylko o zachowanie bo czekałem później jeszcze na mechu i inny mech mnie zdążył naprawić a ty jeszcze niewbiłeś 

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...