R1HP4 Napisano 11 Października 2020 Napisano 11 Października 2020 Data i godzina zdarzenia: 11.10.2020 około godz 12-12:20 Nick oskarżającego: R1HP4 Nick oskarżonego: XKoDzox Powód napisania skargi: zostałem oszukany na 400$ przez gracza który lognął z serwera po dokonaniu zapłaty w wysokości 400$ przezemnie Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://youtu.be/ViMSw-FfKZA od 3:00 lognięcie 3:59 9
DragonuS Napisano 14 Października 2020 Napisano 14 Października 2020 400$ to tak niewielka kwota, nie chciałbym robić lektury z tego tematu.@xKoDzox najłatwiej by było, gdybyś się wypowiedział na ten temat a najlepiej, gdybyście sobie to sami wyjaśnili.
xKoDzox Napisano 25 Października 2020 Napisano 25 Października 2020 No elo mordo, po 1. 400$ to aż taka duża kwota żeby się pruć, a po 2 to nie lognąłem tylko miałem crusha i mnie wyrzuciło jak chcesz to ci moge oddac te biedne 400$
R1HP4 Napisano 8 Listopada 2020 Autor Napisano 8 Listopada 2020 mi nie chodzi o te 400$ tylko o zachowanie bo czekałem później jeszcze na mechu i inny mech mnie zdążył naprawić a ty jeszcze niewbiłeś
Rekomendowane odpowiedzi