Skocz do zawartości

Naissy ukarany przez (nie wiem)


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Naissy

Nick osoby nakładającej kare: (nie wiem)

Powód nałożenia kary:  Obraza administracji

Krótki opis sytuacji: Z tego co pamiętam, to była pełna giełda i znalazłem jedno wolne miejsce o które walczyło 2 graczy. W tym czasie przyszedł jakiś supporter czy moderator, który chciał ich uspokoić i wykorzystałem technikę "gdzie 2 się bije, tam trzeci korzysta" i wjechałem. Po sekundzie ten moderator wytepał mi pojazd do przechowalni i poniosły mnie nerwy i powiedziałem parę słów za dużo.

Dowody: https://imgur.com/a/bIEVAmX

Coś od siebie: Od momentu zbanowania minęło już z 6-7 miesięcy, więc ponad połowa, tego co otrzymałem. Bardzo chciałbym powrócić do gry na tym serwerze, ponieważ dawno nie grałem i stęskniłem się za GTA 5 oraz moim majątkiem. Bardzo przepraszam za swoje zachowanie i obiecuję, że więcej się to nie powtórzy. 

  • Confused 1
  • 3 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

@Naissy sprawdziłem Twoją historię kar i masz już kilka banów na swoim koncie. To dosadnie pokazuje, że nie zasługujesz na kolejną szansę, bo efekt będzie taki sam.

Apelacja odrzucona.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...